ZŠ Hvozd

Skoč na hlavní menu.

O družině

Hlavním posláním ŠD je zabezpečení zájmové činnosti, odpočinku a rekreace žáků, učit žáky správně odpočívat a vhodně využívat volný čas. Podstatným ukazatelem je respektování potřeb a přání dětí - dobrovolnost zapojení do různých činnsotí. Děti však vhodně motivujeme a zapojujeme do různých aktivit.

- odpočinkové činnosti
- rekreační činnosti
- zájmové činnosti + kroužky
- přípravna

Rekreační činnosti

Slouží k regeneraci organizmu po dopolední zátěži z vyučování. Chodíme na vycházky, poznáváme přírodu, orientujeme se v okolí, hrajeme hry apod. Denně sportujeme v tělocvičně, organizujeme hry a spontánní činnosti, v letním období využíváme školní zahradu a hřiště.

Zájmové činnosti

Rozvíjí osobnost žáka, umožňují žákům seberealizaci. Jde o řízenou nebo individuální činnost. Pracujeme s různým materiálem, seznamujeme se s výtvarnými technikami, sportujeme apod.

Provozní doba školní družiny

Vnitřní řád školní družiny naleznete ZDE

Hlavní menu:

ZŠ Hvozd - http://www.zshvozd.cz